Aukce uměleckých předmětů • okr. Chomutov a okolí

European Arts Investments, s.r.o.

Provozujeme aukční dům. Nabízíme starožitnosti a umělecké předměty.

87 kmPraha, Jugoslávských partyzánů 636/20

ZAVŘENO (Otevírá v 10:00)

Ing. Marek Mahler

Provádění dražeb předmětů z oblasti výtvarného a užitého umění a řemesel.

Galerie Kodl, s.r.o.

Aukční, prodejní a výstavní galerie realizuje umělecké výstavy, aukce, komisní prodej uměleckých děl, odborné rámování obrazů, zajišťuje znalecké posudky soudním znalcem, poskytuje odborné poradenství. Úzká spolupráce s předními experty v oboru.

ZAVŘENO (Otevírá v 10:00)

1. ART CONSULTING BRNO CZ, s.r.o.

Úspěšná aukční síň a prodejní galerie obrazů spjatá s rekordními prodeji obrazů (Kupka, Kokoschka, Kubišta). Aukce probíhají ve slavném Topičově sále v Praze. Zahrnuje internetové aukce a veřejné dražby (obrazy a jiné komodity), zajišťuje bezplatné …

Galerie Art Praha, spol. s r.o.

Významný přední prestižní aukční dům a galerie českého, slovenského i evropského vrcholného malířství. Přijímáme obrazy do exkluzivních aukcí a vykupujeme za hotové, nebo do komisního prodeje. Expertízy znalců a bezplatné poradenství.

ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti aukcí se zaměřením na umění a obrazy.

ZAVŘENO (Otevírá v 13:00)

FOS, spol. s r.o.

Pořádání aukcí filatelie, numismatiky a vyznamenání. Nabízíme také související poradenství.

ZAVŘENO (Otevírá v 10:00)

Obrazy v aukci, s.r.o.

Obrazy v aukci, s.r.o.

Pořádáme aukce obrazů, starožitností a knih. Zajistíme expertízu, popř. restaurování. Můžete nás kontaktovat i v případě, že si nejste jisti, zda je váš obraz vhodný do aukčního prodeje, neznáte autora, nebo je dílo poškozené. Ujmeme se i celé pozůstalosti …

Art in Prague, s.r.o.

Prodej uměleckých předmětů na vlastních aukcích. Provozování prodejní galerie a aukční síně.

DOROTHEUM, spol. s r.o.

DOROTHEUM, spol. s r.o.

Poskytujeme podporu a informace našim českým zákazníkům ve všech oblastech týkajících se nákupu a prodeje uměleckých děl v rámci našich mezinárodních aukcí v paláci Dorotheum ve Vídni.

90 kmPraha 1 - Nové Město, Ovocný trh 580/2 + pobočka

Galerie – Visit Chomutov

visit.chomutov.cz/galerie

umění. Městská galerie Špejchar sídlí v historickém objektu, který býval původním jezuitským kostelem a je součástí tzv. jezuitského areálu. Konají se zde výstavy nejen předních uměleckých výtvarníků. Vystavovatelům jsou k dispozici i sklepní prostory, které svým charakterm jsou vhodné pro vystavování skla ...

Výdejní místa ExpressLaser.cz • Firmy.cz

PPLPořádáme pravidelné aukce - dražby uměleckých výtvarných děl a starožitných předmětů od r. 1991. Výkup obrazů a starožitností v hotovosti, komisní a aukční prodej. ... restaurování maleb, rámů a starožitných předmětů. 224 236 380 Tel Web Poslat poptávku. Přidat firmu do hromadné poptávky. HONZA PTÁČEK.cz ...

Prodej uměleckých předmětů ze dřeva Domašín • Firmy.cz

Odstranit z hledání kategorii Prodej uměleckých předmětů ze dřeva. Odstranit z hledání lokalitu Domašín, okres Chomutov. Hledat. Provozovna Foto provozovny Platba kartou Výdejní místo Nabídky a události Nyní otevřeno Upřesnit výsledky filtry. Poptat více firem.

portal.csicr.cz/School/600170586

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace; ... Výuka vybraných předmětů v cizím jazyce - jazyky: Specifické formy výuky tělesné výchovy - sportovní kurzy: turistika, vodácký kurz, plavání, cyklistický kurz, lyžování ...

Starožitnictví Chomutov - hodnocená starožitnictví v Chomutově

obchody.sluzby.cz/starozitnictvi/chomutov

Starožitnictví Chomutov - vyberte si ve spolehlivém seznamu firem a služeb, hodnocených zákazníky - průvodce starožitnictvím v Chomutově ... NEJŠIRŠÍ NABÍDKA STAROŽITNOSTÍ A UMĚLECKÝCH PŘEDMĚTŮ. REALIZACE KLASICKÝCH INTERIÉRŮ V ITALSKÉM STYLU. KROMĚ PŮVODNÍCH ORIGINÁLŮ PRODEJ KOPIÍ PŮVODNÍCH NÁBYTKŮ…

Webové stránky předmětů - SPŠ a VOŠ Chomutov

www.spscv.cz/zakum/webove-stranky-predmetu

Odkazy na webové stránky předmětů. Anglický jazyk – Ing. Ivana Záleská ... Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace. 430 01 Chomutov. info@spscv.cz. 474 628 992. Zajímavé odkazy. Tvořivost našich studentů ...

Stěhování Chomutov - stěhovací práce Chomutov - Extra Stěhování

extra-stehovani.com/stehovani-chomutov.html

Stěhování Chomutov - stěhovací práce Chomutov. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajišťuje kompletní stěhovací servis v Chomutově. Poskytujeme profesionální a kvalitní služby stěhování NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu jak pro domácnosti, tak pro obchodní společnosti, a to levně a se zárukou ...

e-aukce.com

Databáze přímých prodejů serveru e-aukce obsahuje v této chvíli 0 záznamů. obsahuje foto/přílohu novinka hoří termín navštívená položka pořádaná elektronicky Seznam neobsahuje žádné položky. Kdo pořádá . Přehled subjektů, kteří v následujícím měsíci (27.05.2023 - 26.06.2023) pořádají dražbu ...

MIKRO - ZÁHLINICE - NOVINKA - aukce online - auktiva

MIKRO - KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM. 15 Kč. 7d 23h. MIKRO - KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM. 15 Kč. 7d 23h. MIKRO - OSTRAVA - HOPPY DOG - NOVINKA. 15 Kč. 7d 23h.

e-aukce.com

120 EX 33610/12 - 1/2 bytu 3+1 a 1/2 garáže v obci Úblo, část obce Brumovice, okres Opava. Jedná se o 1/2 bytu 3+1 a 1/2 garáže v obci Úblo, část obce Brumovice, okres Opava. Byt má výměru 88,52m2 (včetně sklepu... Nejnižší podání.

Přijmeme ihned: Učitel Chomutov - Květen 2023 - Jooble

cz.jooble.org/pr%C3%A1ce-u%C4%8Ditel/Chomutov

Práce: Učitel Chomutov Vyhledávejte mezi 159.000+ volných pracovních míst Rychle & Zdarma Konkurenční plat Plný, dočasný a částečný úvazek Odběr novinek Nejlepší zaměstnavatelé v Chomutově Práce: Učitel - získat snadno a rychle!

Obchody a obchůdky Otvice • Firmy.cz

Odstranit z hledání lokalitu Otvice, okres Chomutov Hledat Provozovna Platba kartou E-shop Foto provozovny Wi-Fi Výdejní místo Parkoviště Nabídky a události Platba v hotovosti Cashback Splátky Stravenky Rozvoz Nonstop pohotovost Upřesnit výsledky filtry

Hrad Hasištejn / hrady-zriceniny.cz

www.hrady-zriceniny.cz/hrad_hasistejn.htm

Hrad Hasištejn – Mohutná zřícenina hradu na ostrožně u obce Místo, nedaleko Prunéřova. Založen byl z podnětu krále Václava II. na počátku 14. stol. k obraně obchodní stezky do Saska, v polovině 14. stol. je uveden mezi hrady v Majestas Carolina. R. 1418 ho dobyla vojska Václava IV., následně znovu přešel do šlechtických rukou.

50 tipů na víkend z celého Česka – Kudy z nudy

www.kudyznudy.cz/aktuality/tipy-na-vikend

Tipy na zajímavé akce na víkend 27. až 28. května 2023. Inspirace na výlety a víkendové zážitky – za romantikou a poznáním, sport, zábava pro děti, aktuální výstavy, koncerty a zážitkové programy z celé České republiky! Tipy z kalendáře akcí snadno a rychle na jednom místě na Kudy z nudy.

Keramické centrum - Martin Büchler (Brno, Černovice) • Firmy.cz

Prodej vypalovacích keramických pecí. V nabídce máme pece poklopové i komorové značky Kittec, Nabertherm, fusingové pece, žíhací a kalící pece a příslušenství. Prodáváme i hrnčířské kruhy Shimpo, válcovací stolice, odkalovací nádrže, lisy na hlínu ostatní vybavení do škol a keramických dílen. 777 080 545 Web.

Kolomyja – Wikipedie

cs.wikipedia.org/wiki/Kolomyja

Během 19. století Kolomyja díky obchodu a železničnímu spojení na trati ( Lvov – Černovice, 1866) rychle vyrostla: okolo roku 1900 měla přes 30 000 obyvatel. Tradičně zde koexistovaly tři silné náboženské konfese: katolická, pravoslavná a početná židovská komunita. Žid Jakob Dukatenzähler byl jednou z prvních, ne-li ...

Výstupem z el. aukce je protokol, ve kterém je záznam o všech aktivitách všech zúčastněných během aukce, včetně administrátora. Záznam je včetně data a času - je tedy průhledný a transparentní. Vlastní aukce probíhá ve virtuální aukční síni, kterou má MAS SZK pronajatou od NAR marketing s.r.o. Pronájem ...

Seznam nemovitých kulturních památek v Česku – Wikipedie

Tato stránka obsahuje odkazy na seznamy nemovitých kulturních památek v České republice podle okresů, uspořádané podle samosprávných krajů. Seznamy jsou založené Ústředním seznamu kulturních památek, spravovaném Národním památkovým ústavem.Movité kulturní památky nejsou z bezpečnostních důvodů ve veřejně přístupném rozhraní státního seznamu uvedeny.

Vítězslav Štefl – Wikipedie

Vítězslav Štefl (* 30. září 1960 Jindřichův Hradec) je český kytarista, muzikolog, autor učebnic a encyklopedií, skladatel, spisovatel, středoškolský a vysokoškolský pedagog, v letech 2014–2022 zastupitel a radní obce Velké Březno, člen ČSSD.Působí v řadě organizací, úzce spolupracuje jako člen expertních komisí s odbory školství a také přímo i s MŠMT, je ...

Hilgerové – Wikipedie

cs.wikipedia.org/wiki/Hilgerov%C3%A9

Hilgerové byl saský zvonařský rod, působící ve Freibergu od poloviny 15. století. Od poloviny 16. století začínají vyrábět své zvony také pro České země, velké množství jejich zvonů se nachází nebo je doloženo v severních Čechách. Jeden člen rodu, Martin Hilger ml., měl nějaký čas dílnu v Praze. Poslední ...